Welcome guest, is this your first visit? Create Account now to join.
 • Login:

Olay Gazeteci Foruma Hoş Geldiniz.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor
 1. #1
  UZMAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Administrator
  Üyelik tarihi
  Mayıs.2010
  Mesajlar
  36.681
  Ettiği Teşekkür
  0
  184 mesaja 199 teşekkür aldı

  Standart Sevişme Teknikleri ve Nasıl Sevişilir?

  CİNSEL İLİŞKİ VE NASIL SEVİŞİLİR? SEVİŞME TEKNİKLERİ
  Biraz teknik bilmenin kimseye zararının olmayacağını düşünerek yazımıza başlıyoruz.

  Eski Çin'de uygulanan ve ilk çağdan bugüne kadar gelen bir cinsel ilişki şekli olan Taocu Seks fikri, uzun ve sağlıklı bir cinsel yaşam sunan bir önermeler bütünü olarak bilinir. Erkek ve kadının fizyolojik ayrılıklarına uygun olarak, uzun cinsel ilişkiyi çeşitli tekniklere dayalı olarak anlatan Taocu Seks, erkeğin boşalma denetimini öğrenebileceğini söyler. Erkeğin yaşına ve kişisel ihtiyaçlarına göre, birkaç ilişkide bir boşalabileceğini savunur. Boşalma olmadan da orgazm olunabileceğini öne sürer.


  Hem erkek, hem kadın için bedenlerin birbirlerine değmesi tam doyurucu bir sevişme için temel şarttır. Sevişme anında kadınla erkek arasında ellerle bedenin öteki bölümlerinin zevk vermek ve zevk almak için uyumlu bir işbirliği içinde olması gereklidir.  NASIL MI?

  İşte böyle:

  1) Sevişme anında yorgun düşülünceye kadar kadın ve erkek birbirlerine elleriyle dokunmaktan vazgeçmemelidir.

  2) Kadının göğüsleri ve bızırı (klitoris) en duyarlı yerleridir ama buralara dokunmakta acele etmemelisiniz. Öncelikle onları okşayıp, öpün. Kadınlar gene enseden ta sokuma, apış aralarına kadar omurilik bölgesinde çok duyarlıdırlar; Duyarlı noktalar kadından kadına değişebilir ama kadınların büyük bir çoğunluğu duyarlı olduğu yerler kulaklar, ense, belin çevresi özellikle arka bölümü, apış aralarıdır. Gene sizin karnınızın kadının karnına değmesiyle okşanması sevişmeye büyük zevk katar.  3) Kamışın(penis) haricinde erkeklerin en duyarlı olduğu yeri kulağın içi, bazı erkeklerde meme uçları ve apış aralarıdır.

  4) Bedenler arasında başarılı bir dokunsal ilişki kurmanın gizi tepeden tırnağa kadar ne kadar çok yere değmek, dokunmak imkanı varsa o kadar çok yere dokunmak değmektir. Sevişmekte dokunma hareketsiz durağan bir değme yapılmamalıdır. Elleriniz eşinizin bedeninde durmadan dolaşmalı; bedeniniz eşinizin her nefes alışına ya da bedenindeki en minik, en hafif kımıltılara karşılık vermelidir.  5) Sevişmenin en başında kadınlar erkeğin kamışını elleriyle uyarmak yerine bedenleri arasında tam bir dokunsal bağlantı kurma konusunda kendilerini odaklandırmalıdırlar. Yalnız yü heng'in (erkek organı) sertleşmesinden çok çabuk iştahlanan kadınlar bu kuralın dışında kalabilir. Ya da uzun zaman bedensel dokunum, ilişkisi içinde olmak bile erkeğin penisinin sertleşmesini sağlamıyorsa kuşkusuz bu durumda da kadın ellerini kullanmalıdır.

  Yaşlı erkeklerin kamışlarına dokunulmasına karşı tepkileri genç erkeklerin tepkilerinden farklıdır. Genç erkeklerin penisleri boşalma konusunda daha duyarlı ve daha çabuktur. Onun için genç erkeklerin penislerine avuç içinde boydan boya dokunma çok hafif gerçekleştirilmelidir. Dip bölümü hafifçe sıkılabilir ama baş bölümüne hemen hemen hiç dokunulmamalıdır. Buna karşın yaşlı bir erkeğin kamışı daha sıkı tutulabilir. O kadar çabuk sertleşmez ve boşalmaz. Yaşlı erkekde sertleşmeyi gerçekleştirmek için en iyi yöntem iki eli aynı anda kullanmaktır. İki el içine alınmış bir kamış kolaylıkla uyarılmış olur. Bu durum erkeklerin genelinde dölyoluna girmiş olma izlenimini verdiği için son derece uyarıcı gelir.


  Eğer erkek sünnetli değilse üst deriyi fazla sıkmamaya özen gösterilmelidir, çünkü o bölümde sürtünme sonucu, bir tahriş olabilir. Onun için en iyisi dokunma kamışın baş bölümü ve erbezleri ve erbezi torbası üzerinde sürdürülmelidir. Tecrübesiz kadınlar sanki erkeklerin erbezleri ve erbezi torbası diye bir organları yokmuş gibi davranırlar. Oysa tecrübeli fazla olan kadınlar erbezi torbasının öneminin bilincindedirler. Yaşlı erkekler erbezlerine dokunulmasından hoşlanırlar. Gene de erbezlerine kırılacak bir eşyaymış gibi özenle, dokunulmalıdır. En iyi yöntem erbezi torbasının tümünü avuç içine alıp torbanın dip ve kamışın alt bölümünü parmak uçlarıyla uyarmaktır. Nasıl yaparsanız yapınız da sakın çok fazla sıkmayın. Genç bir erkekte böyle bir uyarı pek çabuk boşalmaya neden oabilir. Onun için çok dikkatli olmak gereklidir. İyi bir netice almak için ellerinizi son derece hafif ve yumuşak bir şekilde kullanın ve değişik erkeklerin değişik tepkileri olabileceğini de akıldan çıkarmayın. Bazısına uyarı o kadar fazla gelebilir ki hemen elinizde boşalabilir, oysa bir başkasında bu uyarı tam olarak sertleşmeyi sağlamaya bile yetmeyebilir.


  6) Erkekler ellerinin yumuşak ve pürüzsüz olmasına özen göstermelidirler. Kaba ellerle hırpalanmaktan hoşlanacak kadın çok az çıkar. Kadınların geneli bu konuda, "Tüm gerçek erkekler naziktir. Sevecen olmayan bir erkek ilgimi çekmez." diyen Marlene Dietrich'le aynı duyguları paylaşırlar. Erkekler ellerinin çok nazik ve çabuk incinebilen yerlere de uzanabileceğini unutmamalıdırlar. Pek çok kadın bızırlarının (klitoris) parmakla uyarılmasına alışıktır, erkeğin parmaklarıyla uzun süre ama özenli bir biçimde uyarılmadıkça ya da kendi parmaklarıyla bu işi yapmadıkça ne tam olarak isteklenirler, ne de orgazma erişebilirler. Kaba ve kirli parmaklar tahrişe hatta mikrop kapmaya neden olabilirler. Bunun gibi orgazma ulaşmak için meme uçlarının okşanmasını, meme uçlarıyla oynanmasını isteyen kadınlar da vardır. Buna karşın parmakla yapılan her türlü uyarıdan nefret eden kadınlar da vardır. Kadının hoşlandığı ve hoşlanmadığı şeyleri ancak deneyerek öğrenebilirsiniz. Kadın, bedenlerin birbirine değmesinden çok hoşlanabilir de kadınlık organına parmakla dokunulmasında nefret edebilir. Bu tür kadın, parmaklarını kullanmaya çok meraklı olmayan erkekler için son derece ilginç bir yatak arkadaşı olabilir.  [b]"Erkek Yang'dır, Yang'ın özelliği hemen isteğinin kabarmasıdır. Ama gene çabucak da doyuma ulaşır. Kadın Yin'dir, Yin'in özelliği öyle çabuk isteklendirilememesidir. Ama bir kez isteklendi mi kolay kolay doyurulamaz" (Wu Hsien- Taocu Sevişme ustası.)


  Rehberimiz Tao, konumuz sevişme sanatı... Bu eski Çinliler, seks bilimi konusunda çok iddialılar. Uzun hayat saplantılarını bile cinsellikle bağdaştırıyorlar. Olaya onların baktığı taraftan baktığınızda cinselliğin "kutsal kitabının" eski Çin'de yazıldığını fark ediyorsunuz.


  Uzak Doğu'lu ustalarımız, Taocu sevişmeyi bilmeyen birinin durumunu bir yemeği doya doya yemek isteyen ama midesinde yer kalmadığı için arzuladığı gibi yiyemeyen boğazına düşkün bir kişinin durumuna benzetiyorlar. "Ama" diyorlar, "Taocu sevişmeyi uygulayan bir çift söz konusu olunca onların en sevdikleri yemek her zaman önlerindedir, her zaman da midelerinde o yemeği yiyecek yer vardır."


  Tao der ki, erkeğin ersuyu hayati bir özdür ve öyle denetimsiz savurganca harcanmamalıdır. T'ang döneminin (618-916) en önde gelen hekimi Sun S'sû-Mo da aynı konuda "Eşsiz Öğüt" adlı eserinde, "Savurganca ersuyunu harcayan kimse hasta olur ve bu savurganlığı sonucunda ersuyunu tüketirse ölür. Erkekler bunun böyle olduğunu hiçbir zaman akıldan çıkarılmamalıdır."


  Taocu sevişmeyi öğrenmiş bir çiftin, birbirlerini doya doya izlemek, bol bol okşamak, cinsel iştahlarınını artırıcı kokularının ve benzer bir çok ayrıntının keyfine ulaşmak için istedikleri kadar zamanları vardır. Canları ne zaman isterse, her vakit bulduklarında sevişebilirler. Dolayısıyla, erken boşalma ya da orgazm olamama gibi bir sorunla karşılaşmazlar.


  Bu işin iki taraf için faydaları saymakla bitmez. Kendine güveni artan erkek yatak arkadaşının istediği kadar uzun ve sık sevişebilir. Bu yüzden erkek kadının Yin özünden, kadın erkeğin Yang özünden tam anlamıyla yararlanabilirler. Sonucunda her ikisi de eşsiz bir dinginlik, zihinde bir durulma, rahatlama yaşarlar ki buna "Yin/Yang uyumu" ya da "Uyumun Taosu" denir.


  Eski metinlerde kadın ve erkeğin güçlerini karşalaştırmak için kullanılan ateş ve su benzetmesi nedensiz değildir. Ateş, Yang'dır, çabucak sıçrayıp, tutuşabilir. Ama Yin gücüne sahip su onu söndürebilir. Güçlerin ancak karşıtı olan güçlerle eşlenip bütünleşeceğini inanan Taocu düşünceye göre, ateş ve su, yer ve gök, nefes almak ve nefes vermek gibi pek çok karşıt güç bir cinsel güçle özdeşleşebilir.


  Taocu sevişmenin en önemli bölümü boşalmanın denetimidir. Dilerseniz burada, "Taocu Sevişme ve Seks"kitabının yazarı Jolan Chang'e de kulak verelim;

  "Kendini nasıl gevşeteceğini, gerginliklerini nasıl gidereceğini öğrenen çevresiyle uyum sağlayan Taocu genellikle hayatın tam manasıyla keyfini çıkarmaya başlar. O zaman da uzun ve sağlıklı bir hayat arayışına daha da büyük ilgiyle yönelirler. Hemen bütün eski hekimlerin Taocu olmasına şaşmamak gerek..."


  Chang, Taocu sevişme konusunda üç temel kavrama dikkat çeker:

  Birinci kavram, bir kimsenin yaşına ve sağlık durumuna göre ayarlayacağı iki boşalma arasındaki en uygun aralığı bulmayı öğrenmesidir. İkinci kavram, eski Çinlilere göre boşalma zevk esrikliğinin en son noktası değildir. Bir kimse bunu öğrenince sekste boşalma dışında çok daha üstün, çok daha güçlü yeni zevkler öğrenecektir. Üçüncü kavram, kadının doyuma ulaştırılmasının gerekliğidir.

  Bu anlayış erkekle kadına istedikleri kadar çok ve istedikleri kadar uzun sevişme imkanı vermesinin yanında Çinde Taoculuğun başlıca etkin felsefe olduğu sürece özgür ve sağlıklı cinsel yaşamın gelişip oluşmasına da imkan sağlamış.


  Derleyen:

  DRpist  Sevişmek ağır çekimde olmalı!  Aceleniz mi var? Sevişmek aceleye gelmez ki! Dar zamanlara sıkıştırılmış seks birleşmedir sevişme değil!


  Sevişmek bir dakika değil!
  Şarkı her ne kadar 'Sevmek bir ömür sürer, sevişmek bir dakika' diyorsa da uzmanlar aynı fikirde değil. Güzel bir sevişme için en az 30 dakika gerekiyor: Cinsellik ağır çekimde yaşanmalı.

  Birleşme değil sevişme!
  Cinsellik deyince Türkiye'de, akla sevişmekten çok birleşme geliyor. Oysa cinselliğin son aşaması olan birleşme ve orgazma gelmeden yapılacak çok şey var.

  Sevişmeyi kısa tutumayın! En az 30 dakika ön sevişme keyifli seks için ön şart!


  • Herhangi bir cinsel fonksiyon bozukluğu nedeniyle doktora başvuran pek çok çifte öncelikle 'güzel sevişme' öğretiliyor.

  • En az 30 dakika ön sevişme şartı konulan çiftler, bu sayede hem kendilerini ve partnerlerini keşfediyor, hem de var olan cinsel fonksiyon bozukluklarını gideriyor.


  Cinselliği ağır çekime alın


  • Bulunduğunuz ortam, giydiğiniz giysiler, kullandığınız parfüm, üzerine yattığınız yatak bile sevişmenin kalitesini etkiliyor.

  • Cinsel sorunları nedeniyle uzmana başvuran ve yatağı değiştirilen çok sayıda çift var. Kişinin temizliği, kullandığı parfüm bile güzel sevişmede etkili.


  Erojen bölgeleri keşfetmek gerekiyor


  • Aslında karşındakinin ve kendi bedeninin neresinden, nasıl keyif almayı bilmekle ilgili güzel sevişmek. Kendisi keyif almayı bilmeyen biri karşısındakine de keyif veremez.

  • Güzel sevişmeyi bilmek için erojen bölgeleri keşfetmek gerekiyor. Güzel sevişmenin diğer bir tanımı da cinselliği ağır çekime almaktır. Dokunmak, cinsel masaj tarzı şeyler, hazza açık olmak, bunları hissedebilmekle ilgili.

  • Cinsel birleşmeyi ötelediğinizde bedensel olarak nelerden haz alındığının keşfedilmesini sağlıyorsunuz. Dokunma, okşama ilk adım. Penisin, klitorisin, göğüslerin yapısını bilmek gerek.


  Kalabalık evde nasıl sevişilir ki!


  • Sevişmenin kalitesi için çevresel faktörlerin yanı sıra kişiye de bağlı olan durumlar var. Güzel sevişmede süre kesinlikle kısa tutulmamalı. Çünkü kısa tutulan bir ön sevişme cinselliği olumsuz etkiliyor.

  • Genelde çiftlere baktığınızda, ister sorun erkekten, ister kadından kaynaklansın ön sevişme çok kısadır. Cinsellikte başlangıç iyi olmalı ki devamı ve sonucu da iyi olabilsin.

  • Yan odada kayınvalide yatıyorsa ve kapı ikide bir açılıyorsa burada tabii ki güzel bir sevişmeden söz edilemez. Daha çok aceleye getirilmiş bir ilişki söz konusudur. Bulunulan ortamdaki ışık bile etkili. Hatta ışığın olup olmaması bile sorun olabilir. Çünkü kadınlar karanlıkta sevişmeyi tercih ediyor


  Soğukta romantizm olmaz


  • Odanın ısısına dikkat etmeli. Tedirginlikle sevişilmez. Soğuk bir odada sevişmeye konsantrasyon zor.

  • Güzel sevişmeyi olumsuz etkileyen bir faktör de temizlik. Genelde buna erkek dikkat etmez ve kadınlar için bu büyük bir sorun. Erkek temizliğe önem vermeli.


  Yatakta da demokrasi gerek


  • Herhangi bir cinsel fonksiyon bozukluğu olan çifte, terapiye başlamadan önce terapist tarafından pek çok soru soruluyor.

  • Bunlardan biri de ön sevişme süresiyle ilgili. Sorgulandığında genelde bu sürenin çok kısa olduğu görülüyor. Üstelik süreyi kısaltan her zaman da erkek değil.

  • Özellikle cinsel isteği olmayan kadınlar ilişkinin bir-an önce bitmesi için ön sevişmeyi kısaltır. İdeal bir ön sevişmenin 30 dakikadan az olmaması gerekir.

  • Uzun ön sevişme sayesinde hem kadın hem de erkek, partnerinin bedenini tanıyor. Bu sürede çiftler nelerden zevk aldıklarını da keşfediyor. Ön sevişme sırasında çiftlerden biri hoşlanmadığı şeyleri açıkça söyleyebilmeli.


  Herkes güzel seviştiğini sanıyor!


  • Kadın ve erkeğin uyarılma süreleri genelde farklı. Kadınlar erkeğe oranla daha geç uyarılırlar ve uyarılma yöntemleri de farklı.

  • Erkekler eğer bir cinsel fonksiyon bozuklukları yoksa görsel, tensel, işitsel uyaranlarla çok rahat uyarılabilirler. Ancak kadına uyarılmak için süre gerekir.

  • Eğer partner iyi değerlendirirse 30 dakikalık ön sevişme kadın için yeterli olabiliyor. Ön sevişmenin süresinin uzatılması ve içeriğinin değiştirilmesiyle pek çok cinsel işlev bozukluğu halledilebiliyor.

  • Genelde sevişme denince çiftler en son noktaya, birleşmeye ve orgazma odaklanıyor. Ama aslında birleşme değil, öncesindeki evrelere bakılmalı. Sorulduğunda herkes kendine göre güzel sevişiyor. Ama güzel sevişmenin gerekleri sıralandığında pek çok çiftin bunu bilmediği ortaya çıkıyor.  Parfümünüz etkileyici mi?


  • Sevişmenin normal ışık, loş veya karanlıkta mı olacağına çiftler beraber karar vermeli. Eğer partnerlerden biri karanlıkta sevişmek istiyorsa bunun nedeni konuşarak açıklığa kavuşturulmalı. Çünkü karanlıkta sevişmeyi istemek de cinsel mitlerle ilgili.

  • Sevişmenin olduğu yer, yani yatak da önemlidir. Çiftlere nasıl bir yatakta seviştikleri sorulduğunda genelde buna şaşırırlar. Oysa ki bu sanıldığından çok daha fazla önemlidir. Yatağın konforunun yanı sıra ses çıkarıp çıkarmadığı, temizliği de etkili. Yatak sevişmeyi olumsuz etkiliyorsa (çukur olması, ses çıkarması, fazla yumuşak olması vs.) değiştirilmesi gerekir.

  • Eğer çiftin bulunduğu ev kalabalıksa sevişme rahat yaşanamayabilir. Güzel bir sevişme için çiftin rahatsız olmayacağı bir ortam yaratılmalı. Giyilen giysilerin rahatlığı kadar bunların partner için de etkileyici olup olmaması önemli.

  • Çiftlerin tercih ettiği parfümler de sevişmeyi etkiliyor. Partnerin hoşuna gitmeyen bir parfüm sevişmeye de yansıyabilir.

  Cinsellikte Doyuma Ulaşmanın Yolları

  Cinsel doyumsuzluk, çoğu zaman eşler arasındaki sorunlu ilişkiden kaynaklanıyor. Doyum veren cinsel fantezilerin bilinmemesi, gerginlikler, evlilik sorunlarının ceremesinin cinsel yaşama yüklenmesi gibi hatalı tutumlar da cinsellikten alınan hazzı etkiliyor. İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikyatri Anabilim Dalı Öğretim Üyesi, Cinsellik ve Cinsel Tedaviler Birimi Baskanı Prof. Dr. Arşaluys Kayır, cinsel doyumsuzlukta, çiftlerin sevişme sıklığı, sevişme biçimi, sevişmeyi başlatma veya geri çevirme, sevişme öncesi tartışmalar, cinsel çekimin azalması ve kısa sevişme gibi faktörlerin etkili olduğunu söylüyor.

  Cinsel doyum nedir? Standartları var mıdır?
  Cinsel etkilenme; istek, uyarılma, birleşme, orgazm ve orgazm sonrası evreleri olarak sınıflanır ve sorunlar da bu çerçeve içinde değerlendirilir .Oysa birçok kitapta görmediğimiz çok önemli bir başlık cinsel doyumdur. Cinsel doyum, bireyin cinsel iletişiminden hoşnut olması ve mutluluk duymasıdır. Bu da bir cinsel sorundan bağımsız olarak ilişkinin cinsel ve cinsel olmayan boyutlarına bağlıdır.

  İster erkek, ister kadın, doyumlu cinsel yaşam tarifimiz aynıdır ve bu sadece boşalma, orgazm olma, uzun uzun sevişme veya sık sevişme değildir. Cinsel hazzın her türlüsü kişiye güzel geliyorsa güzeldir. Örneğin vajinismus sorunu (birleşememe) olan çiftler cinsel yaşamlarını “O ana kadar herşey çok güzel” diye tanımlarlar. Doğrudur. Bu çiftlerin çoğunda sevgi vardır , istek ve orgazm sorunları da yoktur. Bunu tartışmayız… Ancak bireyin deneyimleri, ona kendisi veya eşi için daha nelerin doyurucu olduğu bilgisini kazandırır. Vajinismusu düzelen kadın yine sıklıkla şunu soyler: “Çok haz almıyorum ama eşime çok yakınlaştım. Şimdi bir çiftmişiz gibi hissediyorum.”

  “Beceremiyoruz, henuz olmadı” gibi duyguların ortadan kalkması da çiftin sırtındaki yükü hafifletir ve onları yakınlaştırır.
  Doyumsuz cinsellik neden kaynaklanır?
  Nedenlere bir bütünlük içinde bakarız. Çoğul nedenlerin biraraya gelmesi bir cinsel sorun yaratır. Bilinç dışı süreçler cinsellikte önemlidir. Fakat cinsel doyumsuzluk çoğu zaman eşler arasındaki genel ilişkideki güçlükleri yansıtır.


  Eşler arasında başlıca cinsel gerginlik konuları veya doyumsuzluklar nelerdir?
  Çiftlerin sevişme sıklığı
  Sevişme biçimi
  Sevişmeyi başlatması veya geri çevirmesi
  Cinsellik konusunda sevişme öncesinde tartışmalar
  Doyum veren cinsel fantezilerin bilinmemesi ve empoze edilmesi
  Cinsel çekimin azalması
  Çok kısa sevişmeler
  Evlilik sorunlarının ceremesinin cinsel yaşama yüklenmesi gibi…
  Cinsel doyum denince orgazm veya boşalma anlaşılmıyor mu?
  Orgazm, fizyolojik olarak cinsel döngünün tamamlanmasıdır. Hazzın doruğa çıkmasıdır. Süresi kısadır. Rahatlık, gevşeklik verir, uykuya dalmayı kolaylaştırır. Sevilen bir eşle yaşanan orgazm mutluluk hissettirir. Ama ilişki veya bireyin kişilik yapısı onu yine mutsuz edebilir. Orgazm mutluluk anları olsa da biliyoruz ki orgazm olmadan da çok doyumlu sevişmeler var.

  Erkek orgazmı kadın orgazmına göre daha kolay. Neden?
  Erkekte boşalma ihtiyacı daha fazla. Hemen bir ipucu ve bilgi vermek isterim. Cinsel birleşmeyle orgazm hedeflenmediğinde kadın daha kolay orgazm olur. Vajina klitoris kadar orgazmı tetikleyen bir yer değil. Bu bilgi son 30 - 40 yılın kadın cinsel fizyolojisi laboratuvar çalışması sonuçları. Orgazmı başlıca klitoris tetikliyor, vajina kasılmalarla devreye giriyor.
  Kadının orgazm olamaması erkeği nasıl etkiliyor?
  Erkek “Olsun” diye nafile çabalar. Bu durum gerginlik ve yetersizlik yaratıyor erkekte. Bunu sorun olarak kabul eden çiftlere önerim, birleşmeyle orgazmı hedeflemeyi unutsunlar, eski bildiklerinden denesinler. Kadının aktif ve üst pozisyonda olması keşiflerini kolaylaştırır.

  Sevişirken cinsel doyum açısından aktif olmak ile pasif olmak arasında fark var mı?
  O farkı ve çeşitliliği keşfetmeleri için çiftlere, duyarlı noktalara odaklanarak en az 20’şer dakikalık (10 dakika ön sevişme 10 dakika birleşme sonrası sevişme) birbirilerini okşayıp öpmelerini ve arzularını, erotik duygularını dile getirmelerini öneririz. Başta karşı tarafa bilgi vermeden gözler kapalı, kendi duygulanımını anlar, sonra anlatır. Cinsel birleşme ve orgazm hedeflenmez. Daha sonra cinsel organ ve göğüs keşifleri ve birleşme. Alıp vermeye odaklanan çift kısa zamanda aktif ve pasif olmanın kazançlarını farkeder. Alma kadar verme de bireye haz verir. (Radikal)


  Günde yedi saat uyumamız gerektiğini hepimiz biliyoruz. Peki, uyku ve seksin bağlantılı olduğunu biliyor muydunuz? Bu bilgiler yatakta sevgilinizi daha iyi anlamanızı sağlayacak...  Seksi uyku sürprizi 1

  Erkekler kadar olmasa da kadınlar da ateşli rüya görür!

  Çoğunlukla erkekler kadar sık orgazm yaşama ihtiyacı olmasa da kadınların yüzde kırkı genelde gördükleri ateşli bir rüya esnasında heyecanlanıyor.

  Uzmanlar erotik bir fantezi esnasında, kalp atışının ve genital bölgedeki kan basıncının bir cinsel ilişki sırasında olduğu kadar hızlandığını söylüyorlar.

  Bu durum aynı gece içinde birkaç kez gerçekleşebiliyor ve ileride kadının orgazm yaşaması daha kolaylaşıyor.

  Seksi uyku sürprizi 2

  Kestirirken de heyecanlanabilirsiniz!

  Uyurgezerliğin ne olduğunu hemen herkes bilir. Buna karşılık pek az kimse uykuda seks bağımlılığı hastalığını duymuştur. Bu bağımlılık, uyku esnasında gerçekleştirilen mastürbasyon veya uyku sırasında başlayan cinsel birleşme ihtiyacına sebep olan bir hastalıktır.

  Yapılan araştırmalar söz konusu rahatsızlığın beynin bazı bölümleriyle direkt ilgili olduğunu gösteriyor.

  Uyku sırasında çoğu insanın beyni de çalışmaya ara verir ama uykuda seks bağımlılığı hastalarında, yemek yemek ve seks yapmak gibi basit ihtiyaçları kontrol altında tutan hipotalamus hızlanır ve libidosunu uyarır.

  Seksi uyku sürprizi 3

  Uyurken de yakınlık ararsınız!

  Derin bir uyku uyumakta olan sevgilinizin yanına uzandığınızda refleks olarak size sarıldığı oldu mu? Kadınlar o sırada yakınlık ihtiyacı içinde olduklarını fark etmeseler de vücutları temasa otomatik olarak tepki verir.

  Yani sevgilinize sokulduğunuzda vücudunuz ve beyniniz seksüel bir tepki veriyor. Öte yandan hipotalamus, uyurken bile vücutsal temas da dahil olmak üzere tüm ihtiyaçlarınızı gözlemliyor.

  Seksi uyku sürprizi 4

  Uykunuz libidonuzu etkiliyor!

  Uyku sırasında vücudun, hormon stoğu yapmak için bir çeşit ikmal mekanizması vardır ve bu yüzden uykusuzluk çeken kişilerde, cinsel dürtü hormonu olarak da bilinen testosteron seviyesi düşük olabilir.

  Buna rağmen bazı kadınlar, uykusuz kalmaları sonucunda sinirli oldukları zaman, seksüel olarak aşırı derecede uyarılmış oluyorlar. Bunun sebebi o sırada beynin daha ilkel bir konuma geçmesi olabilir.

  Seksi uyku sürprizi 5

  Erkeklerin seks sonrası uyuyakalmalarının bir sebebi var!

  Erkek arkadaşınızın seviştikten hemen sonra uyuyakalmasına kızmaktan vazgeçmelisiniz. Çünkü orgazm yaşamak bir erkeği yalnızca fiziksel olarak yormuyor, aynı zamanda vücudunda mutluluk ve uyku hissi veren bir hormon olan prolaktin birikmesine yol açıyor.

  Öte yandan kadınlarda ise prolaktin kadar salgılanan oksitosin hormonu da yakınlaşma ihtiyacını artırır. Bu da kadınların sevişmenin ardından partnerlerinin yanında uyuklamaktansa, ona sokulma ihtiyacını ortaya çıkarıyor.  Mükemmel Bir Sex İçin 10 Öneri

  İyi bir seks yaşamını sürdürmek zaman ve çaba gerektirir. Bu her zaman kolay olmayacaktır. Saatlerinizi bu iş için harcamak her zaman mükemmel bir seks yaşayacağınız anlamına gelmez. Mükemmel bir seks yaşamı için bir takım değişik uygulamalar ile aşkınıza heyecan katabilirsiniz. Yapabildiğiniz ölçüde değişik aktivitelerle seks yaşamınıza renk katabilir ve bu değişikliklerin ilişkiniz üzerinde ki etkisinin tadına varabilirsiniz. Şimdi burada sizinle paylaşacağımız 10 öneri ile seks yaşamınıza bir dizi renk katacak ve ilişkiniz esnasında birbirinizin olduğunu daha fazla hissedecekseniz.  Gözlerini Bağlayın;

  Cinsel mutluluğun bir çok yönü vardır.Ancak şunu bilmelisiniz ki en önemli cinsel organ aslında beynimizdir.Araştırmalar herhangi beş duyumuzdan birini kullanamamamız durumunda bunun diğer duyularımızı engellemediğini ortaya koymuştur.Örneğin sağır bir insanın hissel farkında lığı ve görme, koklama, dokunma hisleri gelişmiştir. Kulaklarının duymuyor olması diğer duyularında da bir problem olduğu anlamına gelmez. Şimdi size bahsedeceğimiz 10 ipucu sizin için bir rehber olacak.Şimdi doğuştan var olan yeteneklerinizi kullanarak eşinizle aranızda ki ilişkiye heyecanlar katabilirsiniz. Eşinizin gözlerini bağlamak onun duyusal farkında lığını arttıracaktır. Gözünü bağladığınızda sizin nerede ne yapıyor olduğunuzu bilmeyecektir.Bu yaratıcı sezgisel oyun mükemmel bir seks yaşamanız için. Gözlerini bağlayıp onun içini gıdıklayıcı bir takım şeyler yapabilirsiniz. Örneğin bir kuş tüyü ile gıdıklamak ya da dilinizi bedeninde gezdirmek..Tüm bunlar onun duyusal fonksiyonlarını harekete geçirecektir.

  İlişkinizin İçeri hakkında Bilgi Verin;

  Partnerinizi her gün nasıl memnun edebileceğinizi düşünüyorsanız çok fazla yorulmayın. Her zaman sizi daha az yoracak, ilişkinizde zirveye tırmandıracak bir takım yollar vardır. Mücadele için bu mükemmel seks deneyimleri size bir dizi şeyler öğretecek. Her şeyden önce ilişkinizde ne istediğinizi bilin. Siz bir öğretmen eşiniz ise bir öğrencidir. Bu ilişkide ona vermek istediklerinizi anlatıp en iyisini bulana kadar mücadele etmelisiniz. Sizin ve eşiniz için en uygun seks biçimi ne ise ona karar vermelisiniz. Her ikinizin de tamamdır dediği birbirinizin sınırlarını bildiğiniz ölçüde ilişkinizi yaşayacaksınız. Yani eşinizle aranızda bilinmedik hiçbir şey kalmayacak. İlişkinin içeriği hakkında birbirinize bilgi vermiş olacaksınız. Emin olun bu uygulamadan asla pişman olmayacaksınız.

  Masaj;

  Duyusal dokunuşlar partnerinizin şehvetleşmesi ve rahatlaması için en harika yoldur. Onun vücudu üzerinde bazı bölgelerine yapacağınız masaj ile gerginliğini üzerinden atmasına yardımcı olabilirsiniz. Eşinizin masajla birlikte bedeni üzerinde bir enerji oluşacaktır. Bu duyusal enerji cinsel enerjiyi tetikleyecek ve onun size olan arzusunu arttıracaktır. Bir araba hayal edin. Motoruna giden yol tıkanmış. O halde sizin ona benzin vermeniz motoru çalıştırmayacaktır. Masaj bu motorun çözücüsü olabilir. Bu sayede ona verdiğiniz benzin motora ulaşacak ve harekete geçecektir. Rahatlatıcı masaj onun bütün duyu yollarını açar ve orgazm olurken ilişkinizde ki bütün duyguları en yoğun şekilde yaşar. Bu her ikiniz içinde daha şehvetli bir seks demektir. Masaja önce omuzlardan başladınız sırtına kollarına bacaklarına yaptınız. Artık bedensel olarak rahatladığının farkındasınız. Şimdi onu cinsel olarak rahatlatmaya ne dersiniz. Eşinizin arkasına geçin ve kalçalarını fazla sıkmadan okşayın. Elinizi kalçasının ve vajinasının arasında yumuşak dokunuşlarla gezdirin. Bu masaj eşinizin çok hoşuna gidecektir ve seks öncesi hem bedensel hemde cinsel açıdan onu şehvetlendirecektir.

  Kıyafet ve Oyunlar İle Renk Katın;

  Çeşitli numaralar, muziplikler yapmak bir çok insan için kolayca yapılabilecek bir iş olmayabilir. Fakat bu ilişkiniz esnasında eğlenmek için oldukça yararlıdır. Birbirinize karşı emirler verircesine davranmak ve çeşitli roller vermek kışkırtıcı ve ihtiraslı bir seks yaşatabilir. Çeşitli rollerde oynamak ve cinsel dürtülerinizi harekete geçirecek roller gerçekleştirmek;ilişkinize renk katabilen ve her daim oynayabileceğiniz kalıcı bir aktivite olabilir. Daha önce hiç denemediğiniz şeyleri deneyin bu sayede aşkınızda farklı duyguları da yaşabilirsiniz. Mükemmel bir seks deneyimine sahip olmak için bu küçük oyunlar oldukça etkili olacaktır. Ancak bu oyunları oynarken kız arkadaşınız sade ve olabildiğince az kıyafet giymesine özen gösterin. Yalnızca iç çamaşırı ile olması daha bir heyecan katacaktır.

  Fantezilerinizi Açıklayın;

  Fanteziler hakkında konuşmanız seks oyununuzun başlamasında oldukça etkili olabilir. İlişkiniz esnasında ondan beklediklerinizi, kendi fantezilerinizi anlatarak hem birbiriniz arasında ki iletişimi arttırmış olursunuz hem de bu seksi muhabbettin etkisiyle heyecanınız artar. Fantazileriniz onun için bir sürpriz olabilir. Sizin hiç bilinmedik yönlerinizi bu sayede öğrenebilir. Aynı şekilde sizde ondan fantezilerini size anlatmasını isteyin. Sizinde şaşıracağınız bir takım fantezilere sahip olabilir eşiniz. Birbirinizin fantezileri hakkında bilgi sahibi olmanız ilişkiniz için çok işe yaracaktır.

  Oyunlar Oynayın;

  Bir deste poker kağıdı ile ilişkinize heyecan katabileceğinizi biliyor muydunuz? Şimdi bu soruyu neden sorduğumuzu anlamadıysanız işte cevabı; Bir deste poker kağıdı size mükemmel bir seks deneyimi yaşatabilir. Pokerde esas olan para üzerine oynamaktır. Ancak eşinizle bu oyunu soyunma üzerine oynayabilirsiniz. Kaybedenin üzerinde ki bir kıyafeti çıkarması gibi. Tabi yalnızca bu şekilde değil. Kaybenin istenilen her şeyi yapması ve birkaç dakikalığına köle olması heyecan verici ve ihtiraslı bir seks deneyimine olanak sağlayabilir.

  Yeni Mekanlar Deneyin;

  Mükemmel bir seks için bazen mekan değişiklikleri iyi olur. Her daim aynı yerde seks yapmak size sıradan gelebilir. O halde farklı yerler arayıp farklı mekanlarda seks yaşamak ilişkinize heyecan katabilir. Bu mekanlar nereler olabilir diye sorarsanız eviniz içi de dahil bir çok mekan bulmanız mümkündür. Örneğin diğer odalar,mutfak. Dışarıda herhangi bir mekan. Tabi bu herhangi bir mekan halka açık yerler değil. Orman,deniz kenarının ucra bir köşesi gibi yerler. Unutmayın ki yatağınız dışında dünyada milyonlarca mekan mevcuttur bunları kullanabilirsiniz.

  Penis Kelepçesi Kullanın;

  Penisin dibine takılan bu ince yapılı kelepçe penisiniz içinde ki kanın akmasını engelleyerek penisinizin sürekli erekte kalmasını sağlar. Bu sayede penisiniz sürekli sert ve uzun bir biçimde kalır. Eşinizin içine girdiğinizde bu sert penis onu daha iyi uyaracaktır. Ayrıca penis halkaları erken boşalma durumunu da ortadan kaldırıp partnerinizle uzun bir ilişki yaşamanıza olanak sağlar. Üstelik penis kelepçeleri maliyeti son derece düşük ürünlerdir. Sevgilinizinde bu sert ve uzun süren ilişkiden memnun kalacağından emin olabilirsiniz.

  Yeni Posizyonlar Deneyin;

  Bu yazıyı okumadan önce ilişkiniz için bir takım posizyonları zaten öğrenmiştiniz önceki yazılarımızda, Bunları düzenli bir şekilde tekrar edip uyguladıysanız sizin için bir problem yok demektir. Ancak önceki yazılarımızı okumadıysanız ya da okuduklarınızı pratiğe dökmediyseniz hemen önceki yazılarımızdan seks posizyonları başlıklı yazımızı okuyun ve denemeye başlayın. Bu posizyonların etkilerini gördüğünüzde şaşırabilirsiniz. Çünkü bu posizyonlarla kadınların vajina içinde ki en hassas bölgeleri uyarıp onları kendinden geçirtebilirsiniz. Hatta partnerinizin apaçık bir şekilde azgın davranışlar sergilediğini görebilirsiniz.

  Müstehcen İfadeler Kullanarak Konuşun;

  Müstehcen ifadeler kullanarak konuşmak başta size ilginç gelebilir. Ancak şunu bilmelisiniz ki bir ilişki içinde birbirinize söylediğiniz her tahrik edici konuşma, terbiyesiz ifade birbirinizi incitmez. Ona söyleyeceğiniz müstehcen sözler her ikinizin de şehvetini arttıracaktır. İlişkiniz esnasında sürekli müstehcen ifadeler kullanırken sürekli duyulan ifadelerden kaçının. Orjinal değişik ifadeler seçin. Argo veya müstehcen ifadeler kullandığınız zaman beyniniz de bir takım uyarılar olacaktır. Bu uyarılar kullandığınız ifadeler ki kelimelerle doğrudan ilgilidir. Ona karşı terbiyesizce müstehcen ifadelerle konuşurken abartıya kaçmayın. Bu tür konuşmaları eşiniz günlük hayatta kullanmıyor ve hoşlanmıyor olarak görünsede emin olun ona karşı ilişkinizde kullanmanız hoşuna gidecektir. Eşinize onun yalnızca sizin olduğunu, onun tek erkeği olduğunuzu cinsel organınız ve onun bedeni hakkında müstehcen ifadeleri kullanarak tahrik edebilirsiniz.

  Mutluluğunuzu Arttırın;

  Listede okuduğunuz başlıklar altında ki önerileri dikkate alıp yerine getirdiğinizde sıradan ilişkinizin sınırları dışına çıkıp değişik deneyimleri ilişkinize katmış olursunuz. Buda ilişkinizin rutinliğini üzerinden atmasına sıradanlığın ortadan kalkmasına yardımcı olacaktır. Hem siz hemde eşiniz bu değişikliklerle seks yaşamınıza bir renk katabilirsiniz. Şuan sizin yapmanız gereken tek şey bu başlıklarda sizlere önerdiklerimizi yerine getirmektir. Unutmayın yaşam kısa ve bu kısacık yaşamın tadını çıkarmak sizin elinizde. İyi bir seks yaşamı ile taçlandırmak istiyorsanız hemen uygulayamaya geçmelisiniz.


  Araç İçinde Seks Nasıl Yapılır ?


  Araç içinde seks yapmak söylendiği kadar kolay değildir..Daha önce bunu denememiş biriyseniz araç içinde seks sizin için oldukça zor olabilir. Araç içindeki sert objeler örneğin gösterge paneli, vites kolu, koltuklar seks yapmak istediğiniz pozisyonlarını rahatça yapabilmenize engel olabilir. Yazının devamın da araç içinde nasıl seks yapılacağına dair önerilerimizi takip ederken kendi aracınıza göre ne gbi uyarlamalar yapmanız gerektiğini öğreneceksiniz. Bu önerilerimiz deki mekan ortalama 4 kapılı bir sedan araba modeli düşünülerek verilmiş önerilerdir.

  Bu öneriler araç içi ilişkinizi kolaylaştıracak önerilerdir.

  POSİZYONLAR VE ARAÇ İÇİ AKTİVİTELER

  Arabada seks yapmanın kolay ve çok eğlenceli bir çok yolu var. Arabada nasıl seks yapılacağını çözmeye kalktığınızda bu önerileri ve mekanları göz önünde bulundurun;

  Arka Koltukta;

  Arka koltukta eşinizin veya sevgilinizin üstünde ya da o sizin üzerinizde olacak şekilde bir ilişki yaşamanın yanında koltukta otururken onu kucağınızada alabilirsiniz. Eğer arka koltukları biraz daha geriye çekip ön koltuklarla aralarında boşluk bırakabiliyor iseniz ve bu iş için daha geniş bir mekan yaratabilirseniz en uygun posizyonlar bunlar olacaktır.

  Ön yolcu Koltuğunda;

  Ön koltuğunuzu çekebildiğiniz kadar geriye çekin ve partnerinizi kucağınıza oturtun. İster yüzü size dönük olarak ilişkinizi yaşayın isterseniz de eşinizin veya sevgilinizin yüzü ön camlara bakar şekilde elleri ile torpido bölgesinden destek alacak şekilde ilişkinizi yaşayın.

  Arabanın Dışında;

  Arabanın ön motor kapağı çeşitli aktiviteler için mükemmel bir alandır. Eşinizi veya sevgilinizi arabanın ön kapağına oturtup bacaklarını omzunuza alarak içine rahatça girebilirsiniz bunun yanında açık havada ilişkinizi yaşarken temiz havayı da içinize soluyabilirsiniz

  Araba Kullanırken;

  Araba kullanırken partneriniz cinsel organınızı kolayca ağzına alabilir arabayı yavaşca ve dikkatlice kullanırken aracı çarpmamaya ve çukurlara dikkat edin ayrıca gözünüz sürekli yolda olsun ve eğer aracın kontrolünü kaybettiğinizi hissederseniz arabayı acilen kenara çekin. Bir çılgınca heves için aracınıza zarar vermeye, bacaklarınızı kaybetmeye veya eşinizin, sevgilinizin ya da herhangi birinin hayatını kaybetmesine değmez.

  Güvenlik

  Araç içinde seks yapmayı denerken bir çok farklı posizyonu deneme şansınız vardır. Ancak sizin ve partnerinizin güvenliği her şeyden önce gelir bu yüzden. Araç içinde ilişkiye başlamadan önce takip etmeniz gereken bir takım bilgileri edinmelisiniz ve o bilgilerde burada. Öncelikle aracınızı park ederken yuvarlanmayacak, başka araçlarda ki insanlar tarafından görülmeyecek bir yere park edin. El freninizi çekin ve başlamadan önce koltuklarınızı ayarlayın.

  Yasalar (Hukuksal Anlamda)

  Dünyanın pek çok yerinde uygunsuz davranışların halk içinde sergilenmesine izin verilmez.Araç içinde nasıl seks yapılacağını denemeye kalktığınızda başınıza bir takım şeyler gelebilir.Tutuklanabilir,ceza alabilir ya da çok mahçup durumlara düşebilirsiniz.Araç içinde seks bir çok ülkede ahlak dışı ve saygısızlık olarak görülebilir ve bu nedenle hapse dahi gönderilebilirsiniz.


  AKLINIZDAN ÇIKARMAMANIZ GEREKENLER

  Aracınız içinde bulundurmanız gereken bir takım malzemeler vardır. İlişki bitiminden sonra temizlik için tuvalet kağıdı ya da selpak havlular gerekebilir. Bunun yanında extra bir konfor için yastıkta bulundurmalısınız. Ayrıca serinlemek için su veya ferahlatıcı içecekler birde kondom bulundurmayı unutmayın. Mum yakmayı denemeyin yangın tehlikesi taşıyabilir.

  Araç İçi Temizlik

  Arabanızın temiz olduğundan emin olun.. Aracınız içinde eski buruşmuş dergiler, Yemek kırıntıları, aldığınız içeceklerin artıklar tüm bunlar araç içi seks deneyiminizi olumsuz etkileyecektir. Yemeklerin kırıntıları vücudunuzda kaşıntıya ve rahatsızlığa sebep olabilir siz seks yaparken. Bu yüzden aranızca ki bu kırıntıları ilişki öncesinde vakumlamalısınız (elektrik süpürgesiyle çekmek, en iyi yoldur). Prezervatif kullanmanızda ayrıca ilişkiden sonra aracınızın yapış yapış olmasını engeller. Sorunsuz bir seks istiyorsanız kısacası söyleyeceğimiz şey aracınızı temiz tutun.

  Mekan Seçimi

  Mekanınızı mantıklaca seçmelisiniz.Unutmayın ki hiçbir yetişkin ya da çocuk sizin aracınız içinde ki seksi izlemek istemez. Ancak bu yaptığınız işi insanlara göstermek yani amacınız teşhircilik ise meydanlar ,sokak araları sizin için uygundur.Öte yandan sessiz mekanlar, sahiller ve parklarda uygun olabilir. Eğer çok fazla seçeneğiniz yoksa boş bir parka aracınızı çekerek ilişkinizi gerçekleştirmeniz mümkün… Ayrıca herkesin dolaştığı ve bildiği yerlerde denemekten de kaçının.
  –Yaratıcılık bir üstülüktür onu kullanın

  KENDİNİZDE BİRŞEYLER DÜŞÜNEREK GELİŞTİRİN

  Araç içinde seks her zaman iyi bir fikir değildir ancak, heyecan verici ve ilginç mekanları biraz düşünüp planlayarak kışkırtıcı bir birliktelik yaşamanız mümkün. Duygularınızı kullanın ve saygınızı gösterin bunun yanında eğlenmenize de bakın. Biraz yaratıcılıkla farklı eğlenceler ve posizyonlar yaratmanız mümkündür…


  Su içinde seks nasıl yapılır?


  Eğer suda seks hakkında konuşuyorsak, aklınıza seksin ıslak, kaygan ve ateşli olduğu gelir. Ancak suda seks havuza atlamak gibi kolay değildir. Aslında birçok sebepten ötürü suda seks oldukça tehlikelidir ve bu yüzden suda seks yapmak pekte iyi bir fikir değildir özellikle bayanlar için. Bu yazıda ki bilgiler havuzun içine girmeden de size ıslaklık hissini verecektir

  Seksi Ve Güvenlik

  Suda seks yapıyor olmak kayganca bir eğlencedir (kayganlık hissi veren), Ayrıca güvenli bir seks yapmak zorundaysanız ve su içinde prezervatif kullanmayı planlıyorsanız bilmeniz gerekir ki su ve prezervatif birbiri ile uyuşmaz.

  Daha önce bir araştırma yapılmadı ancak bizim bildiklerimiz şudur: Sıcak su ve kimyasallar (klor gibi) kondomun dayanıklılığını etkiler bu yüzden tam bir koruma sağlamaz. Diğer bir problem ise kondomun cinsel organınızdan kayma riskidir. Suda kondom penisinizden kayabilir. Bu yalnızca sinir bozucu bir şey değil aynı zamanda herkes tarafından anlaşılmayan zorluk çıkaran bir şeydir. Bu yüzden yanınızda yedek kondomlar bulundurmanız iyi olacaktır.

  Kaygan Kal

  Ekstra sıvı ya da su içinde seks yaparken ekstra yağlar kullanmayı düşünebilirsin tabi bir eşiniz için bir sorun değilse. Su kadının vücudundan doğal yağları uzaklaştırır ve bu da kadın için pek memnun edici bir seks yaşatmaz. Bu yüzden ilişkiniz esnasında silikonlu suda çözünmeyen yağlar kullanın bu sayede onun içine girerken her ikinizde daha rahat edersiniz.

  Suda Seks İçin Mekanlar

  Bir kere kondomu yerleştirdiniz ve elinizle biraz yağladınız oldukça kararlısınız. Peki biraz su ile aşk yaşayıp memnun olmak için nereye gidebilirsin?

  Havuzda :

  Halk havuzları bu sorumuzun cevabının dışında, bahsettiğimiz bir evin özel havuzu.Yalnız bu da bir tehlike içeriyor. Klorlu suda seks yapmak, eğlenmek eşiniz için bir seri problemler yaratabilir. Ona zarar verip enfeksiyon kapmasına yol açabilir. Bu yüzden oral seks daha iyi bir alternatifdir. Siz su içinde ayaktayken kız arkadaşınız havuzun kenarında ya da merdivenlere oturmuş bir şekilde oral seks yapabilirsiniz

  Küvette ya da Duşta:

  Eğer küvetiniz küçükse, bir takım posizyonlar sorun olabilir fakat duşlar ayakta seks yapmak için mükemmel yerlerdir. Suyun özel bölgelerinize girmeden ıslanarak bu zevki yaşamanın tadına varabilirsiniz. Amacınız güvenli bir ilişki ise yerlere kayganlığı önceleyici yapıştırıcılar yerleştirin. Kaygan bir mekan üzerinde bir türlü tutamadığınız eşinizle ilişkiye girmek istemezsiniz. Duşta destek almak amaçlı bir yerleri tutmanız iyi bir fikir olabilir. Örneğin sabit bir raf ya da banyoda daha önceden kurulmuş bir çubuk. Bu objeler seks maceralarınız için işinize yarayacaktır.

  Deniz veya Göl Kenarında:

  Tuz vajina için çokta iyi değildir. En iyi fikir eski moda olan eliyle cinsel organınızla oynayıp sizi tatmin etmesidir. Gölde ya da okyanusta seks yapmanın bir kötü yanı ise kum faktörüdür. Kumları ne kadar eşelesenizde bir türlü sonu gelmez. Ancak kuma rağmen yinede ilişki yaşamak istiyorsanız çevrede olup bitene karşı hemen toplayıp açabileceğiniz bir battaniye sizin için uygun olabilir. Eğer denizde ve gölde aptal gibi gezmek istemiyorsanız iyi bir yüzücü de olmanız gerekir. Suyun içinde seks yapıyorsanız akıntının ve dalgaların çok güçlü olmadığından emin olun. Ayrıca bastığınız yerlere de dikkat edin. Ayrıca unutmayın kamusal alanlarda seks yapmak yasadışı bir şeydir bu yüzden ilişkinizi yaşarken ortada olup biteni takip etmeli gözlerinizi dört açmalısınız.

  Günlük Yaşamda da Islak Hayaller Yaşabilirsiniz:

  Eğer bu yazılanları okuduktan sonra çok fazla zorluk çekeceğinizi düşündüyseniz su içinde ön sevişmeyi deneyin. Belki, sıcak bir küvette çıplak olarak içki içmek, yada banyo fırçasıyla birbirinizle eğlenmek veya da gece yarısı birbirinizi hafif bir duşa sokarak ta güzel vakit geçirebilirsiniz. Duş altında ıslanıp temizlendikten sonra daha konforlu bir mekan da eşinizle çılgınca ilişkiler yaşabilirsiniz.

  Küçük Bir Penisle Yapılabilecek Seks Posizyonları


  Erekte olmuş ortalama bir penis tahminen 6(1inc=2,54cm) inç(15-16cm) civarı uzunluğunda olur. Eğer siz bu istatistiğin altında kalmış milyonlardan biriyseniz sizi de seksüel performans ve boyut arasında ki ilişki ilgilendirebilir. Boyutun bir avantaj olduğu doğruyken uzunluğun aslında çokta önemi yoktur önemli olan kalınlıktır. Ayrıca kadınlar vajina içinde ki cervices bölgesine kadar girilmesinden pek zevk almazlar. Erkeklerin sahip olduğu aşırı büyük bir penisten de zevk almazlar. (acı vereceği için). Aşırı büyük bir penise sahip olan erkeklerle seks sırasında içinde acı olan bir ilişki yaşatacak bu da elbette kadınların şikayet etmesine yol açacaktır. İnanın ya da inanmayın ama doğru teknikler kullanılarak yapılacak bir seks kadınların küçük penisi ilahlaştırmasını bile sağlayabilir. Şimdi bu yazıyı okuyun ve küçük penisle yapılabilecek seks pozisyonlarını uygulamayı öğrenmenin tadını çıkarın.

  Önce içeriği anlayalım;

  Açıkça iyi bir muamele (onu sevmek, tek düşüncenin seks olmadığını duygusal bir şeyler hissettirdiğini belirtmek) hemen içine girmeye çalışmaktan daha doğru bir davranıştır ve bir çok erkek ön sevişmenin yararlarının farkındadır. Küçük penise sahip erkekler bu ön sevişmenin mükemmel avantajlarını kullanmalıdır. Ön sevişmeyi, partnerinizin tam olarak uyarılmış bir hale gelene kadar uzatmak, onu orgazma ulaştırmak için içine girdiğinizde burada okuyacağınız seks posizyonları ile daha kolay ve daha keyifli bir biçimde gerçekleşecektir

  Ön Sevişmeye Odaklanın;

  Ön sevişme partnerinizin mutluluğu için bir takım şeyleri yada her şeyi içermeli. Öpüşmek ve onu hissetmek her zaman başarılı olmuş uygulamalardır fakat kendinizi bu eski uygulamarla sınırlamayın. Eğer onun dünyasını sallamak istiyorsanız, yatakta bir yastık fırlatın ve kendinizi onun bir seks oyuncağı olduğunuz hissini verin. Bu oyuncağı onun her daim elinin altında olmalı. Eğer sevgiliniz yaramazlıktan biraz hoşlanıyorsa bu yaramaz kızın kalçasına birkaç tokat atarak ilişkinize farklı zevklerde katabilirsiniz. Bir tür kur ile onu harcamanın anahtarı burada, şunu bilmelisiniz ki kadınlar ilişkiye girmek istediğinde sizi dilenmeyecektir. Eğer ilişkiye başlamak istiyorsanız bunu siz kontrol etmelisiniz.

  Klitoris Bölgesini Uyarın;

  Öncelikle klitoristen bahsetmek gerekir. Klitoris vajinanın giriş kısmıdır. Oldukça duyarlı bir bölgedir. Bu nedenle bu bölgeyi uyarmak eşinizi tatmin etmek ve onu doruklara ulaştırmak için oldukça büyük öneme sahiptir. İlişkiden önce, partnerinizin klitoris bölgesine sahip çıkabildiği ölçüde onunla kalite bir zaman geçirmeyi isteyebilirsiniz. Klitoris bölgesi eşinizin orgazm olma sürecini yöneten bir bölgedir ve onu kontrol edebildiği ölçüde ilişkiniz devam eder..O bölgeyi kontrol edip edemediğini anlamak için oral seks yoluyla yada elinizle ile uyarın. İçine girmeden önce asgari bir şehvete ulaştığından emin olun: Bu sizin performans endişenizi hafifletecektir, küçük penisle seks poziyonlarını denemenizde ve kendinizi hazır hissedip deneyim yaşamanıza olanak verecektir

  Posizyonlar;

  Köpek Stili;


  Doğru açıyı yakaladığınızda en küçük penis bile oldukça yeterli hissettirebilir. Partnerinizi rahat edebileceği bir yerde başını ve omuzlarını yastığın üzerine koymasını isteyin ve alt kısmı tamamen hava olsun. Kalçasının tamamen bükülmüş ve uyluklarını çekmiş olması en uygun açıyı yakalamanızda size yardımcı olacaktır. Tabi küçük penis seks pozisyonları listemizde ki kolay posizyonlar sadece bununla sınırlı değil bu yalnızca popüler olanlarından biri.

  Eşinizi rahatça idare edebildiğiniz bir poziyonda içine girme esnasında olabildiğince fiziksel temasta bulunun: Bu aranızda ki şehveti koruyacak ve onun cinsel zevkin doruklarına ulaşabilmesine olanak sağlayacak.

  Yılan Stili;

  Küçük penisler için olan bu seks pozisyonunda partnerinizin sırt üzeri yatıp bacaklarını kapatmış bir şekilde yatmasını isteyin. Daha sonra onun kalçası iyice yükselene kadar rahatı için altına yastık yerleştirin. Kıvrımlarını sağladıktan sonra bacakları iyice açılmış ve sırtı dik bir şekle geldikten sonra cinsel organınızı kalçasına doğru getirebilirsiniz. Cinsel organınızın içine daha nazikçe girmesi için uyluklarını yeterince açmalı bu sayede cinsel organınız içinde daha rahat ilerleyecektir. İlişki esnasında ağırlığınızın tamamını onun bedenine yüklemekten kaçının. Eğer posizyon esnasında destek alacak bir şeye ihtiyacınız olursa ileriye doğru bükülün ve yataktan destek alın. Bu,pozisyonun etkinliğinden bir şey eksiltmez

  Eğer gerçekten sıkı bir seks istiyorsanız onun uyluklarından tutun ve içine girin. Bu ilişkinizi yönetirken kalçaya atılan bir tokattan da etkili bir uygulamadır.

  Tavşan Kulakları;

  Eşinizi sırt üzeri yatırın, uyluğunu ve bacaklarını çekerek kulakları hizasına getirmesini isteyin. Altına bir yastık yerleştirin, bu onun vajina içinde sizin penisinizi tam anlamıyla hissetmesini ve penisinizin bu alanda doğru açıyı yakalayarak ilerlemesine olanak sağlayacaktır. Bu posizyon sayesinde içine giren küçük penisiniz sanki onun bütün döl yolunu dolduruyormuş gibi hissetmesini sağlayacak. Başta bu posizyon ateşli bir şekilde başlar ancak bir kadın için bacaklarını bu poziyonda tutmak bir süre sonra zor olabilir. Bizim tavsiyemiz kollarınızla onun dizleri üzerinden tutarak destek olmanız. Yatakta ellerinizle destek almadan önce basitce kollarınızı partneniriz her iki bacağındaki diz bükümüne yerleştirin

  Bu onun masturbasyonu için mükemmel bir poziyondur. Onun dünyasını içten sallarken elinizin vücutlarınız arasında gezmesi onun klitoris canlandıracaktır.

  En Temel Posizyonlar

  Toplumun penis boyuna önem verdiği doğruyken, küçük penislerde bayanları orgazma taşımada yeterlidir. Küçük penise sahip erkeklerin çoğu ne yapacaklarını artık biliyorlar. Bu da demek oluyor ki boy olarak küçük bir penisle bile ilişkiniz esnasında partnerinizin klitoris bölgesini uyarabilirsiniz. Önemli olan penisin uzunluğundan çok kalınlığıdır. Önsevişme ile ilgili en önemli gerçek; iyi bir orgazmın bir erkek diliyle gerçekleşecek olması ve her kadında işe yaracağıdır. Size verdiğimiz seks poziyonlarının her birini deneyin ve eşinizin nasıl tatmin olduğunu görün biz size söz veriyoruz ki eşiniz bu pozisyonlarla gerçekten tatmin olacaktır. 2. #2
  Elçi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Administrator
  Üyelik tarihi
  Eylül.2014
  Mesajlar
  16.140
  Ettiği Teşekkür
  0
  5 mesaja 5 teşekkür aldı

  Standart


 

 

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 175 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 175 misafir)

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  
Basın ve Yayın Tweet