Forum Faaliyet Akışı

Filitrele
Sırala Zaman Göster
Recent Recent En Popülerler En Popülerler Tamamı Tamamı Son 7 Gün Son 7 Gün Son 30 Gün Son 30 Gün Hepsi Hepsi Fotoğraflar Fotoğraflar Forum Forumlar
 • Elçi nickli üyeye ait kullanıcı resmi (Avatar)
  Bugün, 19:40
  Konu Sahibi Elçi Konu Ebru Yaşar Katagori Türk Kadın Ünlüler -E-
  Ebru Yaşar Ebru Yaşar (d. 8 Ağustos 1978, Ankara), Kürt kökenli Türk şarkıcı. 1995 yılının Mayıs ayında Ebru Yaşar Bu Sahilde adlı ilk albümünü Burhan Çaçan'ın şirketinden piyasaya çıkardı. İkinci klip "Vurulur Düşlerim" şarkısına çekildi. 1999 yılının Şubat ayında İbrahim Tatlıses'in yardımıyla Ebru Yaşar "Seni Anan Benim İçin Doğurmuş" adlı şarkısını piyasaya sürdü. Bu şarkı Türkiye genelinde büyük bir etki yarattı ve sanatçı kendini Türk müzik piyasasında ispatladı. Albüm aynı sene 1 milyon barajını geçerek yılın en çok satan albümü oldu. O zamanlar adı yoğun bir şekilde İbrahim Tatlıses'le anıldı ama iki sanatçı da bu tür yorumları kesinlikle reddettiler ve çok samimi arkadaş olduklarını açıkladılar. 4 sene sonra yani 2003 senesinin Mayıs ayında Yaşar "Aşkımız Buraya Kadar" adlı albümünü çıkardı ve bu albümünden "Aşkımız Buraya Kadar", Yeminim Var" ve "O Değil" gibi birçok hit şarkıya imza attı. 2006 senesinin Haziran ayında Yaşar "Yeşillenirim" adlı albümünü piyasaya sürdü. Bu albüm Ebru Yaşar'ın en çok satan albümlerinden biri oldu. 27 Ekim 2008 tarihinde sanatcı İsmail YK ile düet yaptığı "Seni Seviyorum" adlı şarkıyı piyasaya çıkarmıştır. Yeni albümüyle kendinden söz ettiren Ebru Yaşar "Seviyorum Seni" albümünün ikinci klibini hareketli "Eğer" parçasının yeni versiyonuna çekti. Son Olarak Sinan Akçıl imzalı "Kararsızım" adlı şarkıya klip çeken Ebru Yaşar yeni albüm hazırlıklarına da başladı. 24 Haziran 2011 Ebru Yaşar yeni albümü "Delidir" ile müzik dünyasına dönüş yaptı. Üç dilde (Türkçe, Kürtçe ve Arapça) yorumladığı çıkış şarkısı "Delidir", üç gün içerisinde elektronik ortamda 57.000 kişi tarafından dinlendi ve izlendi.2012 yılının Haziran ayında kariyerindeki ilk single çalışması olan "Ağlayamıyorum"u yayınladı.2013 yılının Nisan ayında "Sanat-ı Ebru" adlı albümünü piyasaya çıkartmıştır.
  0 Cevap | 11 Görüntüleme
 • Elçi nickli üyeye ait kullanıcı resmi (Avatar)
  Bugün, 17:46
  Konu Sahibi Elçi Konu Melisa Sözen Katagori Türk Kadın Ünlüler -M-
  Melisa Sözen Melisa Sözen (d. 6 Temmuz 1985; İstanbul), Türk sinema, dizi ve tiyatro oyuncusu. 6 Temmuz 1985 tarihinde İstanbul'da doğan Sözen, Pera Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Bölümü'nü bitirdi. Çeşitli tiyatro oyunları, film ve dizilerde görev aldı. 2008 yılının yaz sezonunda NTV'de "Dünyayı Kurtaran Kadın" isimli, çevre hakkında bilinçlendirmeye dayalı bir televizyon programı sundu. 2009 yılında Casus Kızlar Her Şey Nasıl Başladı? filminde Clover karakterini seslendirdi. 2011 yılında Reis adlı dizide yer aldı. Şu aralar ise Muhteşem Yüzyıl adlı dizide Nora karakterini canlandırmaktadır.
  0 Cevap | 39 Görüntüleme
 • Elçi nickli üyeye ait kullanıcı resmi (Avatar)
  Bugün, 15:11
  Mehtap Bayri Mehtap Bayri, (d. 1977, İstanbul), Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu. Liseyi Vefa Lisesi'nde okudu. Lise yıllarında tiyatroya ilgi duyan Mehtap Bayri, eğitimini Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nde tamamladı. İki yıl öğretmenlik yapan Bayri, çeşitli sinema ve dizi filmlerde rol aldı. Sanatçı, İstanbul Meydan Sahnesi'nde görev yapmaktadır.
  0 Cevap | 63 Görüntüleme
 • Elçi nickli üyeye ait kullanıcı resmi (Avatar)
  Bugün, 14:33
  Konu Sahibi Elçi Konu Bahar Akça Katagori Türk Kadın Ünlüler -B-
  Bahar Akça Bahar Akça, 27 Haziran 1984 yılında İstanbul'da doğdu. Kültür Üniversitesi Halkla İlişkiler Reklamcılık bölümünden mezun oldu. Kenan İmirzalıoğlu'nun oynadığı Deli Yürek dizisinde İrem rolü ile tanınan Bahar Akça, Çılgın Dershane Kampta, Melek Gurbet Kadını, Kirpi, Çekirdek Aile gibi birçok yapımda rol aldı. Son olarak 2011 yılında Yalancı Bahar adlı dizide Pınar rolünü oynadı.
  0 Cevap | 56 Görüntüleme
 • Elçi nickli üyeye ait kullanıcı resmi (Avatar)
  Bugün, 13:55
  Kübra Hera Aslan Kübra Hera Aslan 24 Aralık 1989’da İstanbul’da doğdu. Baba tarafından Malatya , anne tarafından İranlı olan Aslan ilköğreniminin ardından lise eğitimini İbrahim Turhan Lisesi’nde aldı. Ardından üniversite eğitimi için İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü’nü tercih eden Kübra Aslan bu bölümü de başarıyla tamamladı. Bu eğitiminin yanı sıra özellikle medya ve modaya dair çeşitli çalışmaların içinde de yer almak isteyen Aslan 2009’da Miss Beauty Of Turkey güzellik yarışmasında 2. oldu daha sonra uluslararası Miss Beauty Of World yarışmasında Türkiye'yi temsil ederek burada da kainat 2. güzeli seçildi. Bu önemli başarıların yanında medyaya dair eğitime de önem veren Kübra Aslan diksiyon eğitimi aldı ve mesleki anlamdaki ilk stajını Ntvspor’da gerçekleştirdi. Bir süre sonra Sportivi’de spor haber spikerliği yaptı ayrıca kanalda program hazırlayıp sundu. Halen hafta içi her gün saat 19:30'da Tv em Spor Ana Haber Bülteni'ni sunan Kübra Hera Aslan futboldan çok iyi anladığını belirtirken izlemekten aldığı keyifi de vurgulamaktadır. Müzik ve sinemaya dair de hobileri bulunan Kübra Aslan oğlak burcu. İyi derecede İngilizce bilen Aslan halen İspanyolca eğitimini de sürdürmektedir. Karakter olarak kendini hırslı , kendine özgüveni olan ve çalışkan olarak tanımlayan Kübra Hera Aslan bu mesleğe dair yeteneği , çok yönlü birikimi ve pozitif enerjisi gibi özelliklerinin yanında ışıltısı ve tescilli güzelliği ile de dikkat çekmektedir. Tüm bu nitelikleriyle Kübra Hera Aslan gelecekte de adını sıkça duyacağımız çok önemli bir isimdir.
  0 Cevap | 36 Görüntüleme
 • Elçi nickli üyeye ait kullanıcı resmi (Avatar)
  Bugün, 13:23
  Kamer Yılmaz 1989 / İstanbul doğumlu. İlköğretim ve Orta Okulu Bahçeşehir’de okudu. Sayısalım çok iyi değildi ve İletişim okumak istiyordum. Bu yüzden Aydın Doğan Anadolu İletişim Meslek Lisesine gittim. Burada Gazetecilik Bölümünü seçerek bu alanda eğitim aldım. Son yılımda Hürriyet Gazetesi İstihbarat biriminde staj yaptım. Liseden 5. lik derecesiyle mezun oldum ve İstanbul Üniversitesine geçtim. Üniversitede Gazeteciliğe devam edemedim ve Radyo televizyonculuğa geçmek zorunda kaldım. Üniversitedeyken internet televizyonculuğu yapan yerlerde çalıştım. Mesleki olarak bütün birimlerde tecrübe edindiğimi düşünüyorum. 1 yıl boyunca devam ettiğim Hürriyet istihbaratta muhabirliğin ve haberciliğin mutfağını gördüm.
  0 Cevap | 27 Görüntüleme
 • Elçi nickli üyeye ait kullanıcı resmi (Avatar)
  Bugün, 09:15
  Konu Sahibi Elçi Konu Tavuk Katagori Rüya Tabirleri-T-
  Tavuk Rüyada tavuk görmek kişinin hayatının mutlu ve güzel geçmesine delalet eder. Rüyada tavuk görmek aynı zamanda mantıksız hareket eden ve konuşan bir kadına işaret ederken, bir yardımcıya da delalet eder. Bir de şen şakrak, hayat dolu, yaşama sevinci olan bir kadın anlamına gelir. Rüyada tavuğun dua ettiğini görmek hastalıklara, ölümlere, kötü olaylara ve kabadayıların, serserilerin başa geçmesine delalet eder. Bir kimse rüyasında tavuk görürse bu, rüya sahibinin üzüleceği ve kafasına takacağı olayların yaşanacağına ama geçici olacağına işaret eder. Rüyada birden fazla tavuk görmek terbiye yoksunu kadınlara delalet eder. Tavuk görmek sağlıklı kişi için sağlık problemi çıkacağına, illet bir hastalıkla uğraşan kişi için deva bulmaya delalet eder. Evlenmemiş bir kimse eğer rüyasında tavuk görürse bu onun için nikâh ya da bir gayrimenkul sahibi olmak anlamına gelir. Rüyada Tavuk Yemek Rüyada tavuk yemek egoist, kendisinden başkasını düşünmeyen, hep ben diyen bir kişiye işaret eder. Rüyada Tavuk Kesmek Rüyada tavuk kesmek nikâh demektir. Rüyasında tavuk kestiğini gören kişinin yaşça küçük kimseyle izdivaç yapacağına işaret eder. Rüyada Tavuk Eti Görmek Rüyada tavuk eti görmek kazanç, bereket, mal, bolluk ve zenginlik anlamına gelir. Rüyada Siyah Tavuk Görmek Rüyada siyah tavuk görmek evlenmemiş olan bir bayana işaret eder. Rüyada Beyaz Tavuk Görmek Rüyada beyaz tavuk görmek güzel huylu, ahlaklı ve güzel sözlü bir kadına işaret eder. Yani hayırlı olan bir kısmettir. Rüyada Civciv Görmek Rüyada civciv görmek çok iyidir. Kişinin mesleğinde gelişeceğine, yükseleceğine ve işlerinin açılacağına işaret eder. Rüyada Kuluçkaya Yatan Tavuk Görmek Rüyada tavuğun kuluçkaya yattığını görmek, evli kişiler için çocuk sahibi olmaya, evli olmayan kişiler içinse hayırlı kısmetlerle karşılaşmaya delalettir.
  0 Cevap | 78 Görüntüleme
 • Elçi nickli üyeye ait kullanıcı resmi (Avatar)
  Bugün, 08:36
  Konu Sahibi Elçi Konu Kadife Katagori Rüya Tabirleri-K-
  Kadife Rüyada kadife görmek, rüya sahibi, iyi huylu ve yumuşak kalpli bir kişi olduğu için insanlar tarafından çok sevildiğine, her zaman el üstünde tutulduğuna, başı sıkıştığı zaman yardımına koşacağına, hayırlı ve çok güzel işlere gireceğine, başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, herkes tarafından bilinen ve takdir edilen biri olacağına ve büyük mutluluklar yaşayacağına işaret eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, çok üst mevkilere geleceğine tabir edilir. Rüyada Kadife Kese Görmek Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok başarılı ve hayırlı işlere imza atacağına, üst mevkilerde bazı görevlere terfi edileceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına ve her geçen gün çok daha büyük ses getireceğine işaret eder. Rüyada Kadife Elbise Görmek Uzun zamandan beri iş hayatında büyük zorluklar yaşamış olan rüya sahibinin, artık atacağı adımlar sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, yaşadığı sorunları kısa zaman içinde ortadan kaldıracağına ve el attığı her işte daha büyük bir üne sahip olacağına delalet eder. Rüyada Kadife Kumaş Görmek Yakın bir zaman içinde rüyayı gören kişinin, çok büyük bir çalışma gerçekleştireceğine, kazanacağı başarılar sayesinde büyük bir iş teklifi alacağına, bu teklif ile çok kazançlı bir işin başına geçeceğine, olumlu ve güzel gelişmeler kapısının aralanacağına ve gün geçtikçe daha iyi bir konuma yakınlaşacağına işaret eder. Rüyada Kadife Çiçeği Görmek Rüyayı gören kişinin, iş hayatında yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, bu sayede çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına ve çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine yorumlanır. Rüyada Kadife Perde Görmek Rüya sahibinin, aile hayatında üzüntü verici olaylar ile karşılaşacağına alamet eder.
  0 Cevap | 26 Görüntüleme
 • Elçi nickli üyeye ait kullanıcı resmi (Avatar)
  Bugün, 06:09
  Konu Sahibi Elçi Konu Liliana Lago Katagori Yabancı Kadın Ünlüler-L-
  Liliana Lago
  0 Cevap | 55 Görüntüleme
 • Elçi nickli üyeye ait kullanıcı resmi (Avatar)
  Bugün, 04:46
  Fifty Shades of Grey (2015) Literature student Anastasia Steele's life changes forever when she meets handsome, yet tormented, billionaire Christian Grey. Director: Sam Taylor-Johnson Writers: Kelly Marcel (screenplay), E.L. James (novel) Stars:Jamie Dornan, Dakota Johnson, Jennifer Ehle, Rita Ora, Marcia Gay Harden
  0 Cevap | 92 Görüntüleme
 • Elçi nickli üyeye ait kullanıcı resmi (Avatar)
  Bugün, 03:10
  Hibla (2002) DIR Yam Laranas EXEC Vic del Rosario Jr. DP Yam Laranas CAST Rica Peralejo, Maui Taylor, Ricky Davao, Antonio Aquitania, Renato Del Prado, Mel Kimura ED Manet A. Dayrit PROD DES Danny Cristobas MUSIC Bong Rosario Synopsis: Isabel (Rica) and Clara (Maui), two childhood friends separated by fate. Isabel is a naive provincial girl who works as an indigenous fabric weaver, while Clara is the liberated city girl. Clara has gone wild after her mother runs off with another man. The two meet after years of separation when Clara returns to the barrio to visit her father, Roman (Ricky Davao). But their cultural difference further separates them as Lando (Antonio Aquitania), Isabel’s boyfriend, enters into the picture. Lando, frustrated with Isabel’s conservatism and idealism, turns his attention to Clara, which irks Isabel. Isabel, in turn, seduces Clara’s father. Lando, after finding out about the situation, she attempts to kill Roman
  0 Cevap | 42 Görüntüleme
 • Elçi nickli üyeye ait kullanıcı resmi (Avatar)
  Bugün, 01:41
  Zara Phythian
  0 Cevap | 71 Görüntüleme
 • Elçi nickli üyeye ait kullanıcı resmi (Avatar)
  Dün, 17:50
  Ceyla Büyükuzun Ceyla Büyükuzun 13.05.1988 İstanbul doğumlu. İlk ve orta öğrenimini Şişli Terakki Lisesi'nde tamamlayan Büyükuzun, .2009 yılında ise İstanbul Bilgi Üni.
  0 Cevap | 73 Görüntüleme
 • Elçi nickli üyeye ait kullanıcı resmi (Avatar)
  Dün, 17:34
  Jülide Ateş Jülide Ateş (d. 1971, Elazığ), Türk sunucu ve haberci. Günümüzde NTV'de haber kuşaklarını sunmaktadır. Ateş, subay bir baba ve ev hanımı bir annenin ikinici kızları olarak 1971'de Elazığ'da doğdu. 1996'da Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü'nden mezun oldu. Jülide Ateş, Sabah gazetesinin Dış Haberler servisinde çalışan gazeteci Emre İskeçeli ile 11 Temmuz 2001'de Washington'da evlendi. Çiftin bir tane de çocukları vardır.
  0 Cevap | 25 Görüntüleme
 • altosaksafon nickli üyeye ait kullanıcı resmi (Avatar)
  Dün, 12:36
  İzleyebilecek miyiz bu filmi acaba..
  2 Cevap | 1124 Görüntüleme
 • altosaksafon nickli üyeye ait kullanıcı resmi (Avatar)
  3 Cevap | 1719 Görüntüleme
 • Elçi nickli üyeye ait kullanıcı resmi (Avatar)
  Dün, 11:50
  İSTEK (197 YÖNETMEN VE SENARYO : SAVAŞ EŞİCİ GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ : ERHAN CANAN OYUNCULAR : ÜNSAL EMRE, ZERRİN EGELİLER, NECLA FİDE, TUGAY TOKSÖZ, FUNDA GÜRKAN YAPIMEVİ (ŞİRKET) : BARIŞ FİLM (SAVAŞ EŞİCİ) KONU : TIMARHANEDEN KAÇAN HASTA BİR KADINLA, ONA AŞIK OLAN BİR GENCİN ÖYKÜSÜ.
  0 Cevap | 34 Görüntüleme
 • Elçi nickli üyeye ait kullanıcı resmi (Avatar)
  Dün, 07:01
  Elena Temnikova Elena Vladimirovna Temnikova (Russian: Елена Владимировна Темникова, born 18 April 1985) is a Russian singer. She came to prominence as a contestant in the talent show Star Factory and as one of the three members of the Russian girl group Serebro.
  0 Cevap | 80 Görüntüleme
 • Elçi nickli üyeye ait kullanıcı resmi (Avatar)
  Dün, 06:42
  Zhanna Friske Jeanna Vladimirovna Friske (Russian: Жанна Владимировна Фриске) (born 8 July 1974citation needed] in Moscow, Russia), better known under her stage name Zhanna Friske, is a Russian film actress, singer, and socialite. Her father Vladimir Friske is of German descent; his mother was born to a Volga German family in the former Volga German Autonomous Soviet Socialist Republic in the Soviet Union. Her mother is part Ural Cossack ancestry. Her family lives today in Moscow. Jeanna graduated in 1991 from secondary school No. 406, Perovo District, Moscow, where she participated in amateur art activities. She was fond of ballet and rhythmic gymnastics since her childhood. She studied journalism at Moscow University, but abandoned it. Friske's common-law husband is Russian singer and television personality Dmitry Shepelev. They announced via Friske's official Web site on April 7, 2013 that Friske had given birth in Miami, Florida to a boy which the couple named Platon (Платон
  0 Cevap | 32 Görüntüleme
 • Elçi nickli üyeye ait kullanıcı resmi (Avatar)
  Dün, 06:23
  Oxana Fedorova Oxana Gennadyevna Fedorova (born December 17, 1977) is a Russian actress, Miss Universe winner, television presenter, singer, retired police officer, former university lecturer, actress, fashion designer and UNICEF Goodwill Ambassador. Fedorova became the first Miss Russia to win the Miss Universe contest. She began in the entertainment business as a model and became Miss St. Petersburg in 1999 and Miss Russia in 2001
  0 Cevap | 32 Görüntüleme
 • Elçi nickli üyeye ait kullanıcı resmi (Avatar)
  Dün, 06:07
  Svetlana Khodchenkova Svetlana Viktorovna Khodchenkova (Russian: Светла́на Ви́кторовна Хо́дченкова, born 21 January 1983) is a Russian film, stage, and television actress. Khodchenkova was born in Moscow, Russian SFSR, Soviet Union. She became known after starring in Stanislav Govorukhin's movie Bless the Woman (2004), for which she received a nomination for the Nika Award and continued her career with the role of clairvoyant Cassandra in the historic television series Mascot Love (2005). In 2008, she won the award Polish Film Festival for Best Actress in Little Moscow. She is also known for her roles in box office films Love in the City (2009), its sequel, Love in the City 2 (2010) and Office Romance. Our Time (2011). She currently stars in the TV series Lavrova's Method, and appears as Irina in Tinker Tailor Soldier Spy (2011). She co-starred with Hugh Jackman in the 2013 superhero film The Wolverine as Viper, one of the film's main antagonists
  0 Cevap | 22 Görüntüleme
 • Elçi nickli üyeye ait kullanıcı resmi (Avatar)
  Dün, 05:52
  Anna Khilkevich Anna Khilkevich was born on October 15, 1986 in Moscow, RSFSR, USSR as Anna Aleksandrovna Khilkevich. She is an actress, known for Univer (2008 ), Ostrov vezeniya (2013) and Barvikha (2009). She was previously married to Anton Pokrepa.
  0 Cevap | 27 Görüntüleme
 • Elçi nickli üyeye ait kullanıcı resmi (Avatar)
  Dün, 05:37
  Diriliş (1973) Yönetmen : Birol Işın Senaryo : Birol Işın Yapımcı : Çukurova Film Görüntü Yönetmeni : Şener Işık Yapım Yılı :1973 Tür: Süre: 89 dk Özellikler: 35 mm, Renkli Vizyon Tarihi: Bilinmiyor Ülke: Türkiye Dil: Türkçe Oyuncular :Ersan Pala, Ceyda Karahan, Birol Işın, İzzet Aldemir, Necla Soylu
  0 Cevap | 68 Görüntüleme
 • Elçi nickli üyeye ait kullanıcı resmi (Avatar)
  Dün, 05:01
  Konu Sahibi Elçi Konu Diriliş (1973) Katagori Ceyda Karahan Filmleri
  Diriliş (1973) Yönetmen : Birol Işın Senaryo : Birol Işın Yapımcı : Çukurova Film Görüntü Yönetmeni : Şener Işık Yapım Yılı :1973 Tür: Süre: 89 dk Özellikler: 35 mm, Renkli Vizyon Tarihi: Bilinmiyor Ülke: Türkiye Dil: Türkçe Oyuncular :Ersan Pala, Ceyda Karahan, Birol Işın, İzzet Aldemir, Necla Soylu
  0 Cevap | 50 Görüntüleme
 • Elçi nickli üyeye ait kullanıcı resmi (Avatar)
  16.Aralık.2014, 21:51
  Şahin (1979) Yönetmen Yavuz Yalınkılıç Senaryo Yavuz Yalınkılıç Yapımcı Erkan Abacı Görüntü Yönetmeni Mukrimin Şumlu Tür Erotik Özellikler 16 mm, Renkli Ülke Türkiye Oynayanlar Zerrin Egeliler , Yıldırım Gencer , Turgut Özatay , Handan Adalı , Yılmaz Kurt , Yusuf Marangoz , Hasan Giresunlu , Sırrı Elitaş , Gülten Kaya , Hasan Tamça , Kudret Karadağ , Adnan Kıran
  0 Cevap | 68 Görüntüleme
 • Elçi nickli üyeye ait kullanıcı resmi (Avatar)
  16.Aralık.2014, 21:04
  Kartal Yuvası (1974) Yönetmen; Natuk Baytan Senaryo: Tarık Dursun Kakınç Yapımcı: Orhan Çağman Görüntü Yönetmeni: Cahit Engin Vizyona Giriş Tarihi. 01 Nisan 1975 Tür: Epik, Tarihi Oyuncular: Yıldız Kenter, Cemil Şahbaz, Yılmaz Gruda, Ceyda Karahan, Güner Sümer, Türker Tekin, Oktar Durukan, Dinçer Çekmez, Ülkü Akbaba, Mete Sezer, Metin Çekmez, Şükran Güngör, Coşkun Göğen, Timuçin Caymaz, Rıza Tüzün, Kemal Ergüvenç, Hayri Esen, Kamran Usluer, Jeyan Mahfi Tözüm, Mustafa Alabora Konu: 1974 yılına dair Kıbrıs Harekatı Dönemine de ithafen çekilmiş Tarihi Epik bir filmdir. Konsept için de savaşa fazla yeterince yer verilmemiş gibi görünmekte fakat; Rumların Türklere yapmış olduğu "katliam" mezalim gözler önüne sergilenmektedir. Ayrıca O Dönemin Kahramanı Siyasi lider merhum Sn. Bülent Ecevit unutulmamış yer yer de olsa görünmektedir. Usta Aktrist Yıldız Kenter & Ceyda Karahan filmde lokomotif rol almaktadır. Kıbrıs'ta bir Türk kadını rumlara karşı mücadele vermektedir. İngiltere'den gelen ingiliz nişanlısı ve oğlu da direnişe katılırlar.
  0 Cevap | 38 Görüntüleme
 • Elçi nickli üyeye ait kullanıcı resmi (Avatar)
  16.Aralık.2014, 20:58
  Kartal Yuvası (1974) Yönetmen; Natuk Baytan Senaryo: Tarık Dursun Kakınç Yapımcı: Orhan Çağman Görüntü Yönetmeni: Cahit Engin Vizyona Giriş Tarihi. 01 Nisan 1975 Tür: Epik, Tarihi Oyuncular: Yıldız Kenter, Cemil Şahbaz, Yılmaz Gruda, Ceyda Karahan, Güner Sümer, Türker Tekin, Oktar Durukan, Dinçer Çekmez, Ülkü Akbaba, Mete Sezer, Metin Çekmez, Şükran Güngör, Coşkun Göğen, Timuçin Caymaz, Rıza Tüzün, Kemal Ergüvenç, Hayri Esen, Kamran Usluer, Jeyan Mahfi Tözüm, Mustafa Alabora Konu: 1974 yılına dair Kıbrıs Harekatı Dönemine de ithafen çekilmiş Tarihi Epik bir filmdir. Konsept için de savaşa fazla yeterince yer verilmemiş gibi görünmekte fakat; Rumların Türklere yapmış olduğu "katliam" mezalim gözler önüne sergilenmektedir. Ayrıca O Dönemin Kahramanı Siyasi lider merhum Sn. Bülent Ecevit unutulmamış yer yer de olsa görünmektedir. Usta Aktrist Yıldız Kenter & Ceyda Karahan filmde lokomotif rol almaktadır. Kıbrıs'ta bir Türk kadını rumlara karşı mücadele vermektedir. İngiltere'den gelen ingiliz nişanlısı ve oğlu da direnişe katılırlar.
  0 Cevap | 26 Görüntüleme
 • Elçi nickli üyeye ait kullanıcı resmi (Avatar)
  16.Aralık.2014, 20:25
  Uygunsuzlar (1974) Yönetmen Fehmi Tengiz Görüntü Yönetmeni Mustafa Akergül Vizyona Giriş Tarihi 01 Nisan 1974 Tür Erotik, Macera Özellikler Siyah Beyaz Ülke Türkiye Oynayanlar Ahmet Mekin , Yavuz Özkan , Ceyda Karahan , Ceyda Karahan , Cavidan Dora , Funda Ege , Funda Balcı , Ülkü Ülker , Zeyno Çilem , Nevzer Eker , Nilgün Ceylan , Nurten Zeren , Jale Onat , Birol Yücel , Abdullah Akdeniz
  0 Cevap | 36 Görüntüleme
 • Elçi nickli üyeye ait kullanıcı resmi (Avatar)
  16.Aralık.2014, 20:09
  Konu Sahibi Elçi Konu Uygunsuzlar (1974) Katagori Ceyda Karahan Filmleri
  Uygunsuzlar (1974) Yönetmen Fehmi Tengiz Görüntü Yönetmeni Mustafa Akergül Vizyona Giriş Tarihi 01 Nisan 1974 Tür Erotik, Macera Özellikler Siyah Beyaz Ülke Türkiye Oynayanlar Ahmet Mekin , Yavuz Özkan , Ceyda Karahan , Ceyda Karahan , Cavidan Dora , Funda Ege , Funda Balcı , Ülkü Ülker , Zeyno Çilem , Nevzer Eker , Nilgün Ceylan , Nurten Zeren , Jale Onat , Birol Yücel , Abdullah Akdeniz
  0 Cevap | 29 Görüntüleme
 • Elçi nickli üyeye ait kullanıcı resmi (Avatar)
  16.Aralık.2014, 17:11
  Maria Sharapova Maria Yuryevna Sharapova (born 19 April 1987) is a Russian professional tennis player who as of October 6, 2014 is ranked world No. 2 by the Women's Tennis Association (WTA) and is the top Russian player. A United States resident since 1994, Sharapova has won 33 WTA singles titles, including five Grand Slam singles titles. She has also won the year-end WTA Tour Championships in 2004. The WTA has ranked Sharapova world No. 1 in singles on five separate occasions, for a total of 21 weeks. She became the world No. 1 for the first time on August 22, 2005, and last held the ranking for the fifth time for four weeks from June 11, 2012 to July 8, 2012. She has been in nine Grand Slam finals with a record of 5–4 with her most recent Grand Slam coming at the 2014 French Open where she won her second French Open title and fifth Grand Slam title overall. Sharapova made her professional breakthrough in 2004 at age 17, when she defeated two-time defending champion and top seed Serena Williams in the 2004 Wimbledon final for her first Grand Slam singles title. She entered the top 10 of the WTA Rankings with the win. The world No. 1 ranking followed in 2005, along with subsequent major titles at the 2006 US Open, 2008 Australian Open, 2012 French Open and 2014 French Open. By winning the 2012 French Open, she became the sixth woman in the Open Era to complete the career Grand Slam in singles. In the same year, she won an Olympic silver medal in the London 2012 Olympics. Also, by winning her second French Open title at the 2014 French Open, she became only the 12th woman in the Open Era to win 5 or more grand slam singles titles, and she is now tied with Martina Hingis with 5 grand slam singles titles in the Open Era. Sharapova has been forced out of the game twice due to shoulder injuries. In late 2008, she was forced out of the game until May 2009 due to shoulder injuries, and rebounded by winning the 2012 French Open, and again in mid 2013, her shoulder flared up once and she was forced out of the game until early 2014. She once again rebounded by winning the 2014 French Open. Sharapova has been featured in a number of modeling assignments, including a feature in the Sports Illustrated Swimsuit Issue. She has been featured in many advertisements, including for Nike, Prince, and Canon, and is the face of several fashion houses, most notably Cole Haan. Since February 2007, she has been a United Nations Development Programme Goodwill Ambassador, concerned specifically with the Chernobyl Recovery and Development Programme. In June 2011, she was named one of the "30 Legends of Women's Tennis: Past, Present and Future" by Time, and in March 2012 was named one of the "100 Greatest of All Time" by Tennis Channel.
  0 Cevap | 80 Görüntüleme
Daha Fazla Etkinlik